פעילות - איך אני יכול לעזור

להצטרפות ולמידע על פעילויות צרו עמנו קשר בדואר אלקטרוני או בטלפון: 054-2056629.
פעילות
"החטא החמור ביותר כנגד בעלי חיים אינו השנאה כלפיהם, אלא האדישות לגורלם"
ג'ורג' ברנרד שואו

הצטרפות לפעילות

החשיפה למציאות האכזרית שבעלי החיים חווים מידי יום מזעיקה את חוש הצדק הפנימי והבסיסי ביותר שקיים בנו. אל תאפשר לתחושה הזו לדעוך. ביכולתך להשפיע על גורלם.

ראשית, שנה את עצמך - הצטרף לחרם הצרכני נגד תעשיות שמנצלות ופוגעות בבעלי-חיים. החרמת התעשיות האלו היא הדרך האפקטיבית ביותר לביטול מקור הסבל של בעלי-החיים. ללא תמיכה כספית, התעשיות שפוגעות בבעלי-חיים יפשטו רגל וייסגרו. משמעות הדבר הוא מעבר לצמחונות ולטבעונות, קניית מוצרים שלא נוסו על בעלי-חיים, קניית פרטי לבוש דמויי פרווה, עור ונוצות והחרמת מופעי בידור שמשתמשים בבעלי-חיים.

בנוסף, התעניין ולמד את הנושא לעומק, קרא על התעשיות המתעללות בבעלי-חיים, הכר את התפיסה של התנועה לזכויות בעלי החיים ואת התנועה העולמית הפועלת להשגת מטרה זו.

שנית, שינוי הסביבה - אקטיביזם. חנך, הפגן, מחא, חשוף, הדבק, הסבר, תהיה השופר של אלו שקולם אינו נשמע. כל אחד מאיתנו יכול בעזרת פעולות פשוטות להציל בעלי-חיים.

לאורך שני העשורים האחרונים קמו מגוון רחב של קבוצות וארגונים ברחבי העולם שמטרתם להביא לשחרור בעלי-החיים. למרות שנמצאת לפנינו עוד דרך ארוכה, המאבק הולך וצובר תאוצה. קח חלק אקטיבי בעשיית ההיסטוריה והילחם למען החפים מפשע.

הטבח לא ייפסק אם נעצום את העיניים וצדק לא יושג אם נסובב את הראש.

ישנו מגוון רחב של פעילויות שניתן לעשות כדי לעזור לבעלי-חיים. למידע על פעילות ופרוייקטים שאפשר לבצע באופן אישי ולמידע על הפעילויות השוטפות של הקבוצה ולהצטרפות אליהם צור איתנו קשר בדוא"ל או בטלפון 0542056629

כמו כן, לכל שאלה בנושא זכויות בעלי-חיים אתם מוזמנים לכתוב לנו לאימייל.

עצומות באנר הרצאות

רעיונות נוספים שבעזרתם תוכלו לעזור לבעלי חיים